ورود به سایت

عضویت
پشتیبانی پلی یورتان صنعت نواندیش

درباره شرکت ما

شرکت پلی یورتان صنعت نواندیش

 شرکت پلی یورتان صنعت نو اندیش در سال ۱۳۶۷ با مدیریت آقای عقیل نظری در منطقه صنعتی جنوب و غرب استان تهران تاسیس و با ارائه خدمات فنی مهندسی به ماشین های صنعتی و فعالیت های نظیر ساخت تابلوهای برق صنعتی، اجرای پروژه های هیدرولیک و پنوماتیک در پرسهای هیدرولیک، اکستروژن دستگاه های تزریق پلاستیک، دستگاه های تزریق بادی، دستگاه تزریق پی وی سی و لاستیک مرتبط با صنعت کفش پا به عرصه تولید و ماشین سازی نهاد.

با ورود دستگاه تزریق پلی یورتان در اوایل دهه ۷۰ و وارد شدن صنعت کفش به دوران جدیدی از تکنولوژی های تولید در ایران، این شرکت را بر آن داشت تا با ارائه خدمات به دستگاه های تزریق پلی یورتان گام جدیدی در همراهی با صنعت کفش این مرز و بوم بر دارد. شرکت پلی یورتان صنعت نو اندیش پس از آشنایی کامل با این صنعت در سال ۱۳۷۹ اقدام به ساخت اولین ماشین تزریق پی یو خود تحت نام "ایران پی یو" با نام تجاری ثبت شده پی یو صنعت نظری کرد.

آگاه بودن به دانش فنی و دقت بالای ماشین آلات تزریق پی یو و شناخت کافی از مواد پلی یورتان، موجبات ساخت دستگاه های  با کیفیت و در نتیجه استقبال تولیدکنندگان صنعت کفش از ماشین های ساخت پی یو صنعت نظری را به همراه داشت. در سال ۱۳۸۵ ماشین سازی پی یو صنعت نظری با عقد پیمان همکاری با شرکت PUMA TECHNO ایتالیا توانست تحت لیسانس این شرکت بزرگ ایتالیایی دانش فنی شرکت را در زمینه طراحی و ساخت، ارتقاء بخشیده و بر کیفیت ماشین آلات خود بیافزاید. همچنین این شرکت با گرفتن نمایندگی های فروش ماشین آلات ساخت شرکت های WINTECH ایتالیا از قبیل دستگاه EVA و PVC و لاستیک و همچنین محصولات شرکت Dream Teach کره جنوبی از جمل ماشین چین کن کاغذ فیلتر هوای خودرو و انجام خدمات پس از فروش این شرکت ها در ایران در زمینه ارائه خدمات واردات و فروش محصولات خارجی نیز سهمی از بازار این صنعت را در اختیار داشته باشد.

بازدید مداوم از شرکت ها و نمایشگاه های مختلف در سراسر دنیا و آشنایی با نحوه ساخت ماشین آلات مدرن و بهره گیری از دانش روز دنیا با اتکا به دانش فنی، تجربه، خلاقیت و نوآوری موجب ایجاد تغییرات چشمگیر و منحصر به فردی در نحوه ساخت  ماشین های پی یو در ایران گردید تا آنجا که حتی بیش از پنج نوع از طرح های این مجموعه در سازمان ثبت اختراع و مالکیت صنعتی کشور به ثبت رسیده است.

 برخی از موارد ثبت شده عبارتند از:

۱- دستگاه دکل مرکزی با چیدمان ۵۰ عدد ایستگاه

۲- دستگاه دکل مرکزی دو دانسیته در یونیت یکپارچه

۳- دستگاه دکل مرکزی یوتاری

۴- دستگاه دکل مرکزی تزریق پی یو با سیستم تمام اتوماتیک

۵- دستگاه تزریق پی یو فیلتر هوای خودرو

۶- ساخت شیر تزریق فولادی

شرکت پلی یورتان صنعت نواندیششرکت پلی یورتان صنعت نواندیششرکت پلی یورتان صنعت نواندیششرکت پلی یورتان صنعت نواندیششرکت پلی یورتان صنعت نواندیششرکت پلی یورتان صنعت نواندیش

 

از دیگر موارد با اهمیت این شرکت طراحی و ساخت ماشین های تزریق فوم در صنعت مبل - برق - خودرو و دیگر صنایع وابسته می باشد.

شرکت ماشین سازی پلی یورتان صنعت نو اندیش در طرح توسعه خود در سال ۱۳۸۷ توانست با دریافت قطعه زمینی به مساحت ۷۰۰۰ متر مربع از شرکت شهرک های صنعتی تهران وابسته به سازمان صنایع استان تهران در شهرک صنعتی نصیر آباد واقع در جاده ساوه تهران اقدام به ساخت و توسعه سالن های تولید خود با زیر بنایی به مساحت ۵۵۰۰ متر مربع با اختصاص فضای دائمی نمایشگاهی جهت بازدید مشتریان، فضای فروشگاهی جهت تامین لوازم یدکی نمود که با اتمام پروژه ساخت و ساز فیزیکی در سال ۱۳۹۰ با انتقال تجهیزات و ماشین آلات به مکان جدید، فعالیت خود را در حجم وسیع تری ادامه داده است.

امروز افتخار ما حضور در کنار شما تولیدکنندگان عزیز و خدمت به صنعت ملی و تولید داخلی می باشد.

جهت مشاهده ویدئوی معرفی شرکت پلی یورتان صنعت نواندیش کلیک کنید

آدرس شرکت

تهران، جاده ساوه، بعد از سه راه آدران شهرک صنعتی نصیر آباد جنب بانک صنعت و معدن، نبش خیابان ابن سینا و صنعت، پلاک M1

تماس و پشتیبانی

پشتیبانی فروش:

 

اشتراک

اطلاع رسانی محصولات شرکت

پیگیری ما

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

نقشه سایت